Агродрони

Агродрони це – сільськогосподарський безпілотник, який використовується для оптимізації сільськогосподарських операцій, збільшення виробництва продукції рослинництва і зростання монітора врожаю. Датчики і можливості цифрового зображення можуть дати фермерам повнішу картину своїх полів. Використання безпілотника для сільського господарства і збір інформації з нього може виявитися корисним для підвищення врожайності сільськогосподарських культур і підвищення ефективності ферми.

Ефективні та інтеликтуальні рішення

DJI Agriculture оснащує операторів передовими технологіями, а також інноваційними робочими процесами, що робить сільське господарство ефективнішим, ніж будь-коли.

AGRAS T20

T20 можна використовувати для боротьби з комахами і бур’янами різних культур, таких як рис, пшениця, кукурудза, цитрусові дерева, бавовна і багато інших.

Phantom 4 RTK

Phantom 4 RTK допомагає вам скласти уявлення про плани будівництва, використовувати систему ГІС для управління майном, записувати зміни в польових умовах, створювати базові карти для точного землеробства і надавати довідкові матеріали для будівництва і планування полів.

P4 Multispectral

На основі зібраних мультиспектральних даних користувачі можуть швидко отримувати бажані метрики і параметри для конкретних рослин, перевіряти стан рослин в режимі реального часу, швидко виявляти комах і бур’яни і використовувати заходи захисту рослин для забезпечення точного управління сільським господарством.

Рішення

DJI Agriculture не тільки надає професіоналам в галузі сільського господарства потужне обладнання, а й пропонує інтелектуальні рішення, які економлять час і збільшують робочий процес, приносячи користь широкому колу клієнтів – від фермерів і виробників до сільськогосподарських кооперативів та сервісних агентств.

Зернові

Наші рішення забезпечують цифрове, інформативне, інтелектуальне і точне управління полями для зернових культур, таких як рис, пшениця і кукурудза. Це дає операторам сільського господарства більш зручні та ефективні можливості, знижує експлуатаційні витрати, покращує якість врожаю і збільшує врожайність.

Комерційні культури

Ми також пропонуємо цифрові, інформативні, інтелектуальні і точні рішення для управління товарними культурами, такими як бавовна, цитрусові дерева, яблуні і чайні рослини. Як і у випадку з зерновими культурами, агопереработчікі вважатимуть ці варіанти більш зручними, недорогими і сприятливими для якості врожаю і врожайності.

en_USEnglish